Nová oční ordinace v Kroměříži

MUDr. Andrea Křížová

Zveme Vás do nové oční ambulance v Kroměříži, kde o Váš zrak pečuje zkušená oční lékařka MUDr. Andrea Křížová. Oční ambulance disponuje zcela novým špičkovým vybavením pro přesnou diagnostiku očních onemocnění. Naleznete nás v centru Kroměříže nad Očním Centrem Visual, které je zřizovatelem ambulance.

MUDr. Andrea Gahérová se specializuje mimo běžná oční onemocnění na problematiku sítnicových onemocnění, léčbu tupozrakosti a zmírnění nárůstu krátkozrakosti u dětí (více zde)

Optické CT (OCT) sítnice v oční ordinaci Očního Centra Visual

Špičkové vybavení ordinace

Realizujeme specializované vyšetření sítnice pomocí optického tomografu, které umožňuje včasnou diagnostiku jinak obtížně odhalitelných onemocnění. Mezi dalším vybavení u nás naleznete... 

Více

Oční vyšetření dětí lékařem v oční ordinaci Očního Centra Visual

Oční vyšetření i pro děti

Vyšetření a léčba očních onemocnění u děti od čtyř let. Specializujeme se na léčbu tupozrakosti a zmírnění nárůstu krátkozrakosti. Vyšetřujeme zjevné i skryté šilhání, poruchy okulomotoriky a akomodace (zaostřování).

Více

Komplexní oční vyšetření lékařem a optometristou v Kroměříži

Skutečně komplexní oční péče

Jako jediná oční ordinace v Kroměříži nabízíme kombinovanou oční péči – zdravotní vyšetření lékařem a měření očních poruch optometristou. Nechte o Vaše oči a zrak pečovat tak, jako je tomu ve vyspělích zahraničních praxích.

Více